Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Бадмінтоністи Дніпропетровщини – серед кращих в Україні
Версія для друку Написати листа
Дві золотих, чотири срібних та дві бронзових медалі завоювали спортсмени Дніпропетровщини на Чемпіонаті України з бадмінтону. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ОДА.

Перше місце в одиночній категорії посіла мешканка Дніпропетровщини Марія Улітіна, в жіночій парі - Наталія Войцех. Срібло в різних категоріях здобули Марія Рудь, Наталія Войцех, Марія Улітіна та Микола Мартиненко. На третю сходинку п’єдесталу піднялися Кирило Леонов та Владислав Дружченко.

Особистий Чемпіонат України з бадмінтону проходив у дніпропетровському спортивному комплексі «Метеор». За перемогу змагалися 98 бадмінтоністів з 8 областей України. Нашу область представляли 20 спортсменів.

На Дніпропетровщині бадмінтоном займаються більш ніж 1,5 тис. людей, з якими працюють понад півсотні тренерів.

Вони завоювали дві золотих, чотири срібних та дві бронзових медалі.