www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів
Версія для друку Написати листа
Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів


Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Зокрема, можливості реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками китайських компаній «Huawei Ukraine» (https://consumer.huawei.com) та «Power China» (http://en.powerchina.cn).

Компанія «Power China» займається плануванням, проектуванням та реалізацією великих енергетичних проектів, у тому числі з використанням відновлюваних джерел. Один із потужних нещодавно запроваджених проектів - це вітропарк загальною потужністю 204 МВт в Ефіопії.

Ця компанія не вперше цікавиться українським ринком та вже увійшла до складу українсько-китайської Робочої групи з розвитку «чистої» енергетики, створеної за ініціативи Держенергоефективності разом із Національною енергетичною адміністрацією КНР (http://www.nea.gov.cn).



Компанія «Huawei» є одним із найбільших у світі виробників інверторів, працює у понад 170 країнах світу, має 16 дослідницьких центрів та відома на лише своїми інформаційно-комунікаційними продуктами, а й інноваціями, зокрема, у сонячній енергетиці. Компанія впроваджує digital-технології та постачає інвертори для сонячних електростанцій з метою оптимізації виробництва «чистої» електроенергії (http://solar.huawei.com).



У ході зустрічі Сергій Савчук ознайомив китайську сторону із потенціалом «чистої» енергетики в Україні, стрімким темпом введення нових потужностей, законодавчим підгрунтям та потенційними проектами, що розміщено на карті «UAMAP» (https://www.uamap.org.ua).

Сторони домовилися окреслити конкретні шляхи співпраці у «чистій» енергетиці у рамках Робочої групи та розглянути можливості реалізації проектів за участю китайських технологій та інвестицій.

У свою чергу, представники китайських компаній повідомили про готовність продемонструвати успішно впроваджені проекти у рамках офіційного візиту української делегації до Китаю.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор