ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 березня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Золотий кидок: спортсмен Дніпропетровщини на міжнародних змаганнях із дзюдо зайняв перше місце
Версія для друку Написати листа
Лідер української збірної, мешканець Дніпропетровщини Артем Блошенко переможно почав новий сезон із дзюдо. У вазі до 100 кг він завоював перше місце на Гран-Прі Гавана. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді Дніпропетровської ОДА.

Турнір проходив у столиці Куби з 22 по 24 січня і став першим для збірної України в новому сезоні. Нашу країну представляли вісім спортсменів. Україна вийшла на дев’яте місце медального заліку серед 66 країн-учасниць.

Спортсмен із Дніпропетровщини Артем Блошенко почав змагання з двох перемог – над аргентинцем і грузином. Потім дзюдоїст обійшов росіянина, а в півфіналі без проблем поборов молдаванина.

У фіналі Артем Блошенко протистояв титулованому німцю Карлу-Річарду Фрею. Артем виконав блискучий кидок, який приніс йому медаль найвищого ґатунку. Нагорода додала в рейтинг спортсмена 300 балів.

Минулорічний сезон також був вдалим для Артема Блошенка. Дзюдоїст виграв Континентальний Кубок у румунському Клуже, став бронзовим призером Гран-Прі Будапешт (Угорщина), увійшов у п'ятірку на Гран-Прі Ціньдао (Китай) і в сімку – на Гран-Прі Тбілісі (Грузія).

30-річний спортсмен – один з кандидатів на участь в Олімпійських іграх, що пройдуть цього літа в Ріо-де-Жанейро.

Лідер української збірної, житель Дніпропетровщини Артем Блошенко (другий зліва)
переможно почав новий сезон із дзюдо. У вазі до 100 кг він завоював перше місце на Гран-Прі Гавана.

У фіналі Артем Блошенко протистояв титулованому німцю Карлу-Річарду Фрею.

Артем виконав блискучий кидок, який приніс йому медаль найвищого ґатунку.