Архів публікацій
Апостоловський район >> Новини
Дзюдоїсти Дніпропетровщини здобули дві медалі на етапі кубку Європи
Версія для друку Написати листа
Відкритий Континентальний кубок із дзюдо проходив у двох країнах. Жінки змагалися в Польщі, чоловіки – у Чехії. Дніпропетровські спортсмени здобули дві нагороди. У Варшаві срібло взяла Олександра Старкова, у Празі бронзу завоював Геворг Хачатрян. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Олександра Старкова успішно виступила в категорії до 52 кг. У фінальному поєдинку вона поступилася спортсменці з Монголії. У її активі – друге місце.

У чеській столиці відзначився вихованець Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Геворг Хачатрян. 24-річний дзюдоїст посів третє місце у ваговій категорії до 66 кг. Йому знадобилося всього 45 секунд, щоб здолати у поєдинку за бронзову медаль суперника з Казахстану.

Тепер майстер спорту міжнародного класу Геворг Хачатрян поїде на Чемпіонат Європи-2016 із дзюдо. Змагання стартують у Казані в кінці квітня. Турнір завершить кваліфікацію на Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро.

Уже точно відомо, що у Бразилії вийде на татамі дніпропетровський дзюдоїст Артем Блошенко. Він переможно почав цьогорічний сезон із дзюдо. У вазі до 100 кг Артем завоював перше місце на Гран-Прі Гавана. Сьогодні спортсмен активно готується до Олімпійських Ігор-2016. Цього тижня за графіком збори в Німеччині, потім на нього чекають тренування в Чехії та Японії. 30-річний спортсмен – лідер української збірної.

У Варшаві срібло взяла Олександра Старкова.

...61 У фінальному поєдинку вона поступилася спортсменці з Монголії.

У Празі бронзу завоював Геворг Хачатрян.

...16 Тепер він поїде у квітні на Чемпіонат Європи-2016 із дзюдо. Турнір завершить кваліфікацію на Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро.