www.apost-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 3 квітня 2020 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Апостоловський район >> 8- ма сесія
Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від від 14.04.2016 №79-7/VII «Про реформування друкованого засобу масової інформації комунального підприємства «Редакція газети «Апостолівські новини», засновником (співзасновником) якого є Апостолівська районна рада»
Версія для друку Написати листа
РІШЕННЯ

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від
від 14.04.2016 №79-7/VII «Про реформування друкованого засобу
масової інформації комунального підприємства «Редакція газети
«Апостолівські новини», засновником (співзасновником)
якого є Апостолівська районна рада»

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», ст. ст. 8, 20, 21, 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», відповідно до Цивільного та Господарського Кодексів України, пропозиції трудового колективу комунального підприємства «Редакція газети «Апостолівські новини» щодо способу реформування підприємства, враховуючи подання голови районної ради та висновки постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської етики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, районна рада вирішила:
1. Внести зміни та доповнення до рішення районної ради від 14.04.2016 №79-7/VII «Про реформування друкованого засобу масової інформації комунального підприємства «Редакція газети «Апостолівські новини», засновником (співзасновником) якого є Апостолівська районна рада», виклавши їх в такій редакції:
п.1 «Вийти зі складу засновників (співзасновників) друкованому засобу масової інформації комунальному підприємству «Редакція газети «Апостолівські новини» та редакції газети «Апостолівські новини» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації в період другого етапу реформування у 2018 році.
п. 4. Виконання функцій комісії з перетворення комунального підприємства «Редакція газети «Апостолівські новини» покласти на редактора газети Михальченко В.В. і розпочати їх після включення газети «Апостолівські новини» до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню у другому етапі в 2018 році.
п. 5.1. Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської етики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації (Кучеренко).


Голова районної ради В.МУДРИЙ


№97-8/VІІ
від 27.07.2016
поіменне голосування №97.bmp
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор